Guardiola naar Manchester City

Het hing al een hele tijd in de lucht en is nu officieel. Pep Guardiola is vanaf komende zomer de nieuwe manager van Manchester City.

De 44-jarige Spanjaard komt over van Bayern München en tekent een contract voor drie seizoenen bij de Britse grootmacht. Manuel Pellegrini is op dit moment de trainer van City.

Guardiola kondigde in december van 2015 zijn vertrek aan bij Bayern München. Carlo Ancelotti volgt hem op in München. In Beieren stond hij vanaf de zomer van 2015 aan het roer. Met de Zuid-Duitse grootmacht won Guardiola zo’n beetje alles behalve de Champions League.

Die grote prijs had hij al eerder al wel twee keer binnengesleept met Barcelona (2009 en 2011). In Catalonië was Guardiola vijf jaar hoofdtrainer.

Telesport

Share article

Latest articles