In de NBA heeft Houston Rockets de uitwedstrijd tegen Phoenix Suns gewonnen en zoals zo vaak maakte James Harden het verschil voor de Rockets. Ditmaal maakte de guard maar liefst twintig punten in het vierde kwart en besliste daarmee de wedstrijd: 118-127.
Harden is met meer dan 27 punten per wedstrijd dit seizoen de topscorer in de NBA en wordt getipt als MVP, de eretitel voor de waardevolste speler in de Amerikaanse profcompetitie. Tegen de Suns maakte hij in totaal veertig punten, maar vooral in het laatste kwart was hij de drijvende kracht achter de Rockets.
Zo redde Harden de wedstrijd voor de Rockets, die een vroege voorsprong van achttien punten uit handen hadden gegeven en met een punt achterstand het derde kwart eindigden.
De thuisploeg kreeg in het vierde kwart geen grip op een ontketende Harden, erkende Eric Bledsoe van de Suns. “Hij maakte de moeilijke punten voor zijn team, zoals de beste spelers dat doen. Hij is zeker een van de kanshebbers voor de MVP-titel.”
Uitslagen NBA
Charlotte Hornets | Detroit Pistons | 78 – 106 |
Phoenix Suns | Houston Rockets | 118 – 127 |
Chicago Bulls | Sacramento Kings | 104 – 86 |
Memphis Grizzlies | Brooklyn Nets | 95 – 86 |
Los Angeles Lakers | Denver Nuggets | 96 – 106 |
nos.nl