Eden Hazard heeft een nieuw contract getekend bij Chelsea. De Belgische middenvelder ligt tot 2020 vast op Stamford Bridge.
Hazard speelt sinds 2012 voor Chelsea en is uitgegroeid tot vaste kracht in het elftal van Jose Mourinho. Dit seizoen kwam hij al 36 keer in actie waarin hij dertien keer scoorde. “Ik ben heel blij met mijn nieuwe contract bij Chelsea”, zegt Hazard op de clubwebsite van The Blues. “Sinds ik hier in 2012 kwam heb ik me altijd goed gevoeld bij de club.”
“Dankzij de manager ben ik een betere speler geworden”, vervolgt Hazard. “De fans zijn fantastisch voor me en ik heb een geweldige verstandhouding met mijn ploeggenoten. Ik probeer de supporters altijd te laten genieten van mijn speelstijl. Het is leuk om te weten dat mijn werk gewaardeerd wordt.”
“Ik hoop dat ik het vertrouwen kan terugbetalen door veel prijzen te winnen. Te beginnen met de Capital One Cup op Wembley. Daarna hoop ik dat we het huidige seizoen tot een goed einde kunnen brengen”, aldus Hazard.
Tevreden manager
Mourinho is blij met de contractverlenging van een van zijn sterspelers. “Ik ben heel blij dat Eden zijn contract heeft verlengd. Het geeft aan dat hij gelooft in de technische staf en medespelers die hem kunnen helpen de beste speler ter wereld te worden. Hij is al een topspeler en zijn ontwikkeling is fantastisch. Hij is nog erg jong en kan uitgroeien tot de beste.”
Hazard maakte in 2012 de overstap van OSC Lille naar Chelsea en kwam tot dusver 147 keer in actie en scoorde 43 keer. Vorig seizoen werd hij door de supporters van Chelsea uitgeroepen tot Speler van het Jaar.
goal.com