Het lijkt erop dat Manchester United niet definitief in zee gaat met Radamel Falcao. Mauro Icardi van Internazionale geniet op Old Trafford de voorkeur, maar ook de naam van Edinson Cavani is nog niet doorgestreept. Mocht Manchester United de interesse in de Uruguayaan concretiseren, dan kan Paris Saint-Germain een bod van liefst 81 miljoen euro tegemoet zien.
Door zijn contractverlenging zijn de geruchten rond Marco Reus flink afgenomen en Borussia Dortmund hoopt dat het de sportieve prestaties ten goede komt. “Hopelijk geeft de nieuwe verbintenis hem een boost. Voor de wedstrijd tegen SC Freiburg had hij besloten om te blijven en in die wedstrijd was al te zien dat hij bevrijd leek”, zegt sportief directeur Michael Zorc over de 25-jarige aanvaller.
Barcelona probeerde Juan Mata in 2010 over te nemen van Valencia, maar dat lukte niet. De middenvelder ging een jaar later uiteindelijk naar Chelsea en speelt nu bij Manchester United. De Spanjaard is nu weer in beeld bij los Azulgrana. Voormalig sportief directeur Andoni Zubizarreta had de linkspoot al op zijn lijstje staan en trainer Luis Enrique en Xavi staan ook positief tegenover de komst van Mata.
Volgens media in Italië en Spanje is het een uitgemaakte zaak dat Paul Pogba na dit seizoen richting Madrid vertrekt, maar zo zeker is dat niet. Pavel Nedved, clubicoon en bestuurslid van Juventus, komt met een hele andere lezing. “Ik hoor overal dat het zeker is dat Paul vertrekt. Dat is prematuur, want hij staat nog bij Juve onder contract. Paul is pas 21 jaar en kan ook bij ons uitgroeien tot een absolute wereldtopper”, denkt de Tsjech.
Bryan Ruiz heeft spijt van zijn transfer van FC Twente naar Fulham. ‘Misschien was het toen beter om te wachten en te kijken of er nog andere opties waren. Als ik in de toekomst had kunnen kijken had ik misschien wel andere keuzes gemaakt. Alleen leek op dat moment Fulham de beste keuze”, zegt de Costa Ricaan. Hij hoopte in de afgelopen transferperiode naar Levante te kunnen, maar die transfer mislukte


