Tekst en beeld Ricky Wirjosentono
PARAMARIBO — Nadat recordkampioen Robinhood in toom werd gehouden door Voorwaarts, liet titelkandidaat Inter Moengotapoe zich niet verrassen in hun openingswedstrijd. Donnegy Fer scoorde zaterdagavond het winnende doelpunt voor de Moengonese club tegen Slee Juniors. Het werd uiteindelijk 3 – 2 na een 2 – 1 ruststand.
“Ik heb het al aan mijn spelers gezegd. Alle teams die tegen ons spelen geven meer dan honderd procent op het veld. En vandaag was niet anders. Ik ben blij dat we de volledige winst binnen hebben,” aldus coach Eugene Verwey.
Verwey coachte zijn eerste competitiewedstrijd voor Inter Moengotapoe. Naar zijns inziens hadden zijn spelers de wedstrijd in de eerste helft al moeten beslissen. “Ik weet dat deze groep veel beter kan. Er zit nog veel rek in het team en op de training zullen wij werken op die zaken.”
Chamomile Eduard bracht IMT al in de tiende minuut op voorsprong. Na deze doelpunt dirigeerde de Moengonese club het spel. Maar Slee Juniors beet goed van zich af en stoorde alle aanval van IMT. Toch kwam Romeo Kastiel in de 35e tot scoren op aangeven van Eduard: 2 – 0.
In de blessuretijd van de eerste helft verzilverde Marcelo Doekoe een strafschop voor Slee Juniors en bracht de spanning terug in de wedstrijd: 2 – 1
In de tweede helft gooide het team onder leiding van Winston Feller alles in de aanval om een gelijkspel te forceren. Het lukt hun in de 74e minuut de 2 – 2 te scoren. Ronald Ida haalde flink uit vanaf twintig meter afstand. Hun vreugde bleef niet lang. Want in de 81e passeerde Fer twee verdedigers van Slee Juniors en schoot van dichtbij de 3 – 2 in.
Trainer Feller van Slee Juniors zegt dat die ene punt erin zat. “Eigenlijk moest het dat worden. Maar we zijn na de 2 – 2 gaan slabakken. We moeten nu echt de trainingen bezoeken. Want met de feestdagen en het weer konden we weinig trainen. En ik weet zeker dat ze beter kunnen,” zegt Feller.
Andere uitslagen:
PVV – Santos 7 – 0
Dwt.com




