In de moeilijke periode van Barcelona wordt gekeken naar de positie van trainer Ronald Koeman, maar clubicoon Rivaldo is het daar niet mee eens. Hij stelt dat Koeman niet alleen verantwoordelijk gehouden kan worden voor de situatie in Camp Nou.
De Braziliaan sprak met Betfair over de huidige gang van zaken bij Barça, Rivaldo denkt dat het straks beter kan gaan met zijn voormalig werkgever. ‘Ze hebben het nu moeilijk, maar ik denk dat de club nog steeds de juiste spelers heeft om beter te presteren.’
Enkele spelers moeten nu hun verantwoordelijkheid nemen, vindt Rivaldo. ‘Zij klaagden hiervoor over het gebrek aan kansen in de hoofdmacht. Nu krijgen ze een kans om te bewijzen dat ze het vertrouwen van de club waard zijn en dat het geen fout was om ze vast te leggen.’
Rivaldo, die in 235 wedstrijden voor Barça 130 doelpunten maakte, steunt Koeman. ‘De spelers moeten opstaan in deze moeilijke tijden. We kunnen coach Koeman niet blijven bekritiseren, hij is niet alleen verantwoordelijk voor deze situatie.’ Rivaldo en Koeman speelden nooit samen in Catalonië, de Braziliaan kwam twee jaar na het vertrek van Koeman terecht bij Barça.
vi.nl



