Koploper Arsenal stuit opmars Aston Villa, Justin Kluivert doet met goal Chelsea pijn

Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

Alle doelpunten vielen na rust. De Braziliaan Gabriel Magalhães opende in de 48e minuut na een hoekschop de score voor Arsenal. De scheidsrechter oordeelde dat Aston Villa-doelman Emiliano Martínez daarbij niet werd gehinderd. Vier minuten later stond Martin Ødegaard met een steekpass door het midden aan de basis van de 2-0 van Martín Zubimendi.

Martin Odegaard. © ANP / EPA

Bij Arsenal had Jurriën Timber een basisplaats en bij Aston Villa gold dat voor Lamare Bogarde. Donyell Malen viel in bij Aston Villa.

Arsenal heeft na negentien speelronden 45 punten. Aston Villa blijft op 39 punten staan. Nummer 2 Manchester City, dat 40 punten heeft, gaat donderdag op bezoek bij Sunderland.

Manchester United wist in eigen stadion niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers: 1-1. Spits Joshua Zirkzee opende met een van richting veranderd schot in de eerste helft de score voor Manchester United, de nummer 6 van de ranglijst.

Justin Kluivert scoort tegen Bournemouth

Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

De eindstand was na 27 minuten al bereikt. Kluivert maakte toen de 2-2. De Oranje-international stond na een verre ingooi, nadat de bal door Chelsea-verdediger Trevoh Chalobah was doorgekopt, bij de tweede paal op de juiste plaats om de bal binnen te tikken.

Joël Veltman scoorde ook. De verdediger van Brighton & Hove Albion nam in het uitduel met West Ham United ook de 2-2 voor zijn rekening. Veltman kon de bal van dichtbij in het doel werken, nadat de keeper de bal na een hoekschop half had weggebokst. Het bleef bij 2-2.

Bron: Telegraaf

Share article

Latest articles