Liverpool-coach Rodgers ligt flink onder vuur

De dagen van Brendan Rodgers als manager van Liverpool lijken geteld. Dat stelt oud-speler Steve Nicol bij TalkSPORT. ,,Als er niet snel iets verandert, zal er niets anders opzitten dan dat de club hem ontslaat”, zei hij nadat Liverpool werd uitgeschakeld in de Champions League.

Het seizoen dreigt voor Liverpool een drama te worden. In de Premier League is de ploeg middenmoter en na de 1-1 van dinsdag thuis tegen FC Basel mag de ploeg blij zijn dat er na de winterstop doorgevoetbald mag worden in de Europa League. Nicol, die van 1981 tot 1994 voor The Reds speelde, denkt dat niemand nog een stuiver geeft voor Liverpool. ,,Niemand verwacht nog dat de ploeg bij de top vier gaat eindigen.”

Volgens Nicol speelt het elftal zeer matig en is het eigenlijk jammer dat de ploeg nog in Europa moet aantreden. ,,Dat is alleen maar lastig voor ze”, zegt de Schot. Nicol noemt Liverpool een stuurloos elftal en hij vreest dat de slechte prestaties Rodgers uiteindelijk de kop gaan kosten.

Ook oud-manager Roy Evans is kritisch over Liverpool, maar hij vindt het niet eerlijk om de schuld in de schoenen van Rodgers te schuiven. ,,Vorig jaar draaide Liverpool geweldig”, stelt Evans. ,,Maar dat kwam vooral door Luis SuĂĄrez en Daniel Sturridge.” SuĂĄrez vertrok naar Barcelona en Sturridge kampt met blessures. ,,De club heeft blijkbaar geen geschikte vervangers voor die twee”, stelt Evans die in de jaren negentig The Reds onder zijn hoede had.

ad.nl

Share article

Latest articles