Lƶw verwacht zware klus bij WK

De Duitse bondscoach Joachim Lƶw verwacht dat elk land alles uit de kast zal halen om te winnen van Duitsland bij het WK in Rusland volgend jaar.

“Wij zijn wereldkampioen en hebben de Confederations Cup gewonnen, ons doel kan alleen maar zijn aan de top te blijven, maar dat zal moeilijk worden”, liet Lƶw weten aan de vooravond van de oefenduels met Engeland en Frankrijk.

“We hebben de laatste tijd alles gewonnen en iedereen wil winnen van ons. De concurrentie zal waarschijnlijk groter zijn dan bij het WK in BraziliĆ« waar we een beetje in de schaduw van gastland BraziliĆ« stonden,”meent Lƶw.

“Dit keer is de focus op onsĀ gericht. Ik denk dat de kwaliteit van sommige ploegen nu beter is. Sommige landen hebben zich aanzienlijk verbeterd, zoals Frankrijk en Engeland, maar ik hoef ze niet allemaal op te noemen.”

Telesport

Share article

Latest articles