Luchtige trainingssessie Cayman Islands

De nationale voetbalselectie van de Cayman Islands vertoeft sinds gisteravond in Suriname. Morgen om 19.00 uur speelt ze haar eerste WK 2022- kwalificatiewedstrijd tegen Suriname. De Natio van ons land is versterkt met profspelers uit de diaspora. Vandaag had de Cayman Islands, onder leiding van de 31-jarige Engelsman Ben Pugh, een heel luchtig traningsuurtje.

In een ontspannen sfeer werd ook de kunstgrasmat van het Dr. Ir. F. Essedstadion verkend. Het eerste kwartier was open voor de pers, in de resterende 45 minuten werd achter gesloten deuren getraind. Om 19.00 uur trainde de Natio van Suriname in het Essedstadion.

Onder leiding van Pugh maakte Cayman Islands een enorme progressie als voetballand. In 2019, toen Pugh gecontracteerd werd, stond dit eiland op plek 206. Nu staat het op de 193ste plek op de ranglijst. De tweede wedstrijd van de Cayman Islands is tegen Canada.

 

 

 

Bron:Sun.sr

Share article

Latest articles