- Programma overzicht QN – Sport channel 7.2 HD
- Cairo strikes twice to power Robinhood past Dunbeholden
- Verstappen dominates as Formula 1 returns with Japan practice sessions
- Nesty Named Head Coach for USA Men’s Swim Team at 2024 Olympics
- Küng reed EK-tijdrit uit met hersenschudding en breukjes in kaakbeen en hand
- Wijnaldum maakt in spektakelstuk zijn eerste twee goals in Saoedische dienst
- AlphaTauri gaat door met Yuki Tsunoda en Daniel Ricciardo
- Ook Jonas Vingegaard zwaait ’bodyguard’ Nathan Van Hooydonck uit na gedwongen einde carrière
- Van megacrash herstelde Lance Stroll kan starten in Grote Prijs van Japan
- Pacers, Hield working on trade after extension talks stall
‘Maldini botst met eigenaar en vertrekt bij AC Milan’
- Geplaats op: 6 juni, 2023 3:25 am

Diverse Italiaanse media maken melding van een breuk tussen AC Milan en technisch directeur Paolo Maldini. De twee partijen zouden niet op één lijn liggen wat betreft de toekomst van de club. Ook sportief directeur Ricky Massara vertrekt naar verluidt.
Onder meer het Italiaanse kwaliteitsmedium La Gazzetta dello Sport bracht dat nieuws maandagavond. De aanleiding voor de breuk is een langer spelend gevoel van verschil in inzicht, maar de druppel was het gesprek tussen Maldini en eigenaar Gerry Cardinale van maandagochtend.
De sportieve prestaties van AC Milan waren dit seizoen redelijk. De Italiaanse topclub werd vierde in de Serie A, waarmee de Rossoneri zich plaatsten voor de Champions League, terwijl ze in dat toernooi dit seizoen de halve finale haalden. Desondanks was er onvrede bij de eigenaren, mede over de afgelopen transferwindows. Volgens La Gazzetta is het wachten op de officiële bevestiging.
tefano Pioli zal gewoon aanblijven als trainer van AC Milan. De eigenaren spraken onlangs nog hun tevredenheid uit over de oefenmeester. Hij hoopt komende zomer zijn selectie flink te versterken. ‘Dat is nodig om mee te doen om de titel en opnieuw ver te komen in de Champions League’, zei hij onlangs.
vi.nl