Messi opgelucht na WK-ontsnapping tegen Egypte: “Deze groep geeft nooit op”

Argentinië heeft zich na een spectaculaire comeback geplaatst voor de volgende ronde van het WK. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni keek tegen Egypte tegen een 2-0-achterstand aan, maar knokte zich in de slotfase terug en won uiteindelijk met 3-2. Na afloop overheerste vooral opluchting bij Lionel Messi.

“Eerlijk gezegd ben ik vooral heel blij dat we door zijn en met de manier waarop we dat hebben gedaan”, zei de Argentijnse aanvoerder. “Bij 2-0 werd het moeilijk, dus het was ongelooflijk mooi om het weer om te draaien. We hebben veel geleden, maar dat is het WK. Elke wedstrijd verloopt zo, alles ligt dicht bij elkaar. Ik ben heel blij.”

Volgens Messi voelde de zege als een bevrijding voor de hele ploeg. “Ja, ik denk dat het voor iedereen een opluchting was, zeker door hoe de wedstrijd verliep”, zei hij. “Terugkomen van een 2-0-achterstand is niet makkelijk. Maar zoals altijd geeft deze groep nooit op en blijft ze tot het einde zoeken.”

 

Argentiniƫ toont veerkracht

Ook Lautaro MartĆ­nez zag hoe zijn ploeg zich uit een lastige positie terugknokte. “Het was een heel moeilijke wedstrijd, zeker toen we met 2-0 achter kwamen”, zei de aanvaller. “Maar het team bleef drukken en bleef zoeken naar de goal. Na die tweede tegengoal hebben we ongelooflijk veel karakter, nederigheid en opoffering getoond.”

MartĆ­nez stond ook stil bij Messi, die bezig is aan zijn laatste WK. “Hij is onze gids, ons voorbeeld en onze leider”, zei Lautaro. “Het raakte me om hem emotioneel te zien. Ik zei tegen hem op het veld dat hij van dit moment moest genieten, omdat hij het verdiende. We blijven alles geven, voor onszelf, maar vooral voor hem.”

Ook JuliĆ”n Ɓlvarez sprak van een bijzondere avond voor ArgentiniĆ«. “Dit is een van de belangrijkste wedstrijden die ArgentiniĆ« de afgelopen jaren heeft gespeeld”, zei hij. “Door alles wat er gebeurde en door de fase van het WK waarin we zitten. We voelen ons hier echt alsof we thuis

Bron: ESPN NL

Share article

Latest articles