Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De 23-jarige international van Duitsland voelde zich dinsdagavond in het oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
De aanvaller kon al vlak na zijn invalbeurt niet meer verder spelen. Spelers van beide clubs gingen om hem heen staan om zijn privacy te waarborgen. Musiala verliet uiteindelijk op eigen kracht het veld. Zaterdag was Musiala ook al onwel geworden tijdens een invalbeurt tegen RB Leipzig.
Musiala liet dinsdagavond vlak na het oefenduel weten dat hij lijdt aan een absencesyndroom. Dat is een vorm van epilepsie. “Allereerst wil ik zeggen dat het goed met me gaat”, vertelt hij. “Ik begrijp dat mensen zich zorgen maken. Maar er is bij mij een tijdelijk en goed behandelbaar absencesyndroom vastgesteld, veroorzaakt door een neurologische aandoening.”
“Dat kan leiden tot medische situaties zoals die tegen Leipzig en Heidenheim”, vervolgt Musiala. “Ik besef dat dit in eerste instantie eng kan lijken, maar voor mij is het nu gewoon onderdeel van mijn dagelijks leven. Ik krijg uitstekende medische zorg en ben erg optimistisch. Belangrijk om te vermelden is dat er geen verder gezondheidsrisico is.”
Komende zaterdag treft Bayern rivaal Borussia Dortmund in de Duitse Super Cup.
Bron: NOS Sport





