Natio samengesteld op basis van kwaliteit, ervaring en prestatie

De nationale selectie van Suriname vertrekt morgenochtend richting Cayenne om vervolgens naar Guadeloupe te gaan. De selectie onder leiding van coach Roberto Godeken moet het op 23 maart aanstaande tegen Guadeloupe opnemen.

De selectie die al geruime tijd in voorbereiding is ,is helemaal klaar voor de confrontatie met hun tegenstander. Volgens de coach is de selectie op basis van kwaliteiten, ervaring maar ook prestatie samengesteld. Hij geeft verder aan dat de jongens veel voetbaluren in hun benen hebben gelet op het feit dat deze partij van 23 maart in de lopende competitie gespeeld wordt.

Heel opmerkelijk is dat Suriname met twee geblesseerde spelers richting Guadeloupe gaat. Het gaat om Stefano Rijssel van Inter Moengo Tapoe en Mitchel Kisoor van Robinhood. Volgens de eindverantwoordelijke van de selectie mochten deze twee spelers in samenspraak met  de fysiotherapeut van de selectie mee met het team.

Ook beschikt Suriname over de aanvaller  Dimitri Apai die in Trinidad& Tobago uitkomt voor W-Connection. Godeken geeft aan heel blij te zijn dat de SVB er werk van heeft gemaakt dat deze jonge spelers deel mag uit maken van de selectie. Het ligt in de bedoeling dat hij na de twee interland partijen terug gaat naar Trinidad. Voor wat de tegenster Guadeloupe betreft zegt de coach niet veel van hen te weten. “ Je gaat soms op het internet kijken maar je ziet heel weinig van ze.  We gaan er wel van uit dat ze goed tegenstand zullen bieden dus we gaan de wedstrijden serieus tegemoet.”

Share article

Latest articles