Neuer redt Bayern, derdeklasser stunt in beker

Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft woensdagavond zijn club behoed voor uitschakeling in het Duitse bekertoernooi. Het duel tussen de titelhouder en Bayer Leverkusen eindigde in 0-0, ook na verlenging. Mede dankzij een redding van Neuer op de eerste strafschop van Josip Drmic bereikte Bayern alsnog de laatste vier: 5-3.

Arminia Bielefeld, dat uitkomt op het derde Duitse profniveau, bereikte ten koste van Borussia Mönchengladbach verrassend de halve finales. Na een eindstand van 1-1 in de normale speeltijd en de verlenging moesten strafschoppen eveneens de beslissing brengen. Arminia zegevierde vanaf elf meter met 5-4. Basisspeler Roel Brouwers maakte namens Gladbach geen fout vanaf de stip.

Bij de loting voor de halve finales werd Bayern München gekoppeld aan rivaal Borussia Dortmund. Arminia Bielefeld speelt tegen VfL Wolfsburg. De wedstrijden zijn op 28 en 29 april. De bekerfinale is op 30 mei in Berlijn.

AD.NL

Share article

Latest articles