Nieuw probleem voor Ronald Koeman? Oranje-doelman Flekken ontbrak bij Brentford wegens ziekte

Mark Flekken moest zaterdag de uitwedstrijd van Brentford tegen Manchester United aan zich voorbij laten gaan omdat hij ziek is. Dat meldt de Engelse voetbalclub. Thomas Strakosha verving Flekken en kreeg in de blessuretijd van de tweede helft twee doelpunten tegen (2-1).

tromoto nv

Flekken meldde zich zaterdag in de ochtend ziek bij Brentford. Het is nog niet duidelijk of hij zich maandag bij het Nederlands elftal kan melden voor de komende twee EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Griekenland.

Bondscoach Ronald Koeman riep naast Flekken de keepers Nick Olij (Sparta Rotterdam) en Bart Verbruggen (Brighton & Hove Albion) op. Flekken was de vorige twee interlands, in september tegen Griekenland en Ierland, de eerste doelman van Oranje.

Telesport

Share article

Latest articles