Nishikori in finale tegen Djokovic

Kei Nishikori heeft als eerste Japanner de finale van het toernooi in Miami bereikt. De 26-jarige tennisser was vrijdag (lokale tijd) in de halve eindstrijd te sterk voor de Australiër Nick Kyrgios: 6-3 7-5.

Nishikori, zesde op de wereldranglijst, stuit in de finale op Novak Djokovic. De nummer één van de wereld uit Servië staat voor de derde keer op rij in de finale van het toernooi in Miami. Hij klopte in de halve eindstrijd de Belg David Goffin met 7-6 (5) 6-4.

De 28-jarige Djokovic gaat voor zijn zesde eindzege in Miami. Djokovic was de afgelopen twee jaar al de beste op het hardcourt in Florida en pakte de titel eerder ook in 2007, 2011 en 2012. Djokovic heeft dit jaar drie van de vier toernooien waaraan hij meedeed gewonnen. In Dubai moest hij in de kwartfinale opgeven vanwege oogklachten. Zijn andere 27 partijen van dit seizoen won hij allemaal.

Bron: ad.nl

Share article

Latest articles