Barcelona-trainer Hansi Flick zou zijn spelers, onder wie Marcus Rashford, na het teleurstellende gelijkspel tegen Rayo Vallecano in de kleedkamer hebben opgesloten. De Duitse coach was woedend over de daling in intensiteit en standaarden binnen zijn ploeg. Na een veelbelovende seizoensstart, met zeges op Mallorca (3-0) en Levante (3-2), was het gelijkspel een flinke tegenvaller die Flick niet kon verkroppen.

WAT GEBEURDE ER?
Barcelona begon sterk tegen Vallecano en kwam dankzij een benutte strafschop van Lamine Yamal in de eerste helft op voorsprong. In de 67e minuut zorgde Fran PĆ©rez echter voor de gelijkmaker. Terwijl de Catalanen nog aandrongen, was het doelman Joan GarcĆa die Barcelona behoedde voor een nederlaag.
.png?auto=webp&format=pjpg&width=3840&quality=60)
HET GROTERE PLAATJE
Volgens The Athletic was Flick na afloop furieus over de manier waarop zijn ploeg de wedstrijd uit handen had gegeven. Zijn frustratie liep zo hoog op dat hij besloot de kleedkamer op slot te doen en zijn spelers stevig toe te spreken. Het ging niet om een gebruikelijke nabespreking, maar om een felle confrontatie. Flick zou dezelfde boodschap hebben herhaald die hij eerder tijdens de persconferentie aan de media gaf ā ditmaal in nog hardere bewoordingen.
WAT FLICK ZEI
Flick liet zich na afloop duidelijk uit: āHet belangrijkste is dat zodra de transfermarkt gesloten is, iedereen die blijft 100 procent toegewijd is aan deze club. Geen egoās, want egoās doden succes. Vorig seizoen speelden we als ƩƩn geheel, en dat moeten we nu opnieuw doen.ā
WIST JE DIT?
Binnen de selectie lijkt Flicks boodschap goed te zijn aangekomen. Bronnen melden dat de spelers zijn woorden als terecht en noodzakelijk hebben ervaren.

WAT NU VOOR BARCELONA?
Na de interlandbreak hervat Barcelona de competitie op 14 september met een thuisduel tegen Valencia. Flick hoopt dan een ploeg te zien die de discipline en teamgeest laat zien die hij probeert terug te brengen.
Bron: GOAL
Foto: Getty Images Sport


