TSG 1899 Hoffenheim heeft een nieuwe hoofdtrainer aangetrokken. De pas 28-jarige Julian Nagelsmann neemt het stokje over van Huub Stevens.
Stevens stapte woensdag op vanwege gezondheidsproblemen. De coach maakte bekend dat hij met hartritmestoornissen kampt. Nagelsmann zou aanvankelijk vanaf komend seizoen hoofdcoach worden, maar nu is dus besloten om hem eerder dan gepland naar voren te schuiven. Lees meer: Hartritmestoornissen dwingen Stevens tot stoppen De 28-jarige trainer was tot nu de oefenmeester van een jeugdteam van Hoffenheim. “Samen met Julian hebben we een zorgvuldige afweging van alle risico’s gemaakt en we hebben besloten de samenwerking eerder te beginnen”, zegt algemeen directeur Peter Görlich op de officiĂ«le website van de club.
Nagelsmann is zelf zeer tevreden met de kans die hij krijgt. “Dit is een hele mooie uitdaging en ik bedank het bestuur voor hun vertrouwen in mij.” De piepjonge trainer krijgt de zware taak om Hoffenheim in de Bundesliga te houden. Het team staat voorlaatste in deBundesliga.
Bron : Goal.com


