Thiago Messi, de zoon van Lionel Messi, is met een jeugdteam van Inter Miami in actie gekomen tegen leeftijdsgenoten van Newell’s Old Boys, de club waar zijn vader in de jeugdopleiding speelde voordat hij naar FC Barcelona vertrok.
De 12-jarige Thiago, de oudste zoon van Messi, neemt met Inter Miami deel aan een jeugdtoernooi bij de club uit het Argentijnse Rosario. Argentijnse media meldden dat de jonge Messi, met het rugnummer 10, werd aangemoedigd door zijn grootouders, zijn moeder en zijn twee broertjes. Vader Lionel was niet aanwezig.
Bij het jeugdteam van Inter Miami, dat het duel in Argentinië met 1-0 verloor, speelde met Benjamin Suárez nóg een kind van een bekende voetballer. Benjamin is de zoon van Luis Suárez, die onder meer bij FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona voetbalde.
Bron: AD SportwereldÂ


