Patrick Kluivert blij met aanstelling Ronald Koeman: ’Legende in Barcelona’

Patrick Kluivert heeft verheugd gereageerd op het nieuws dat Ronald Koeman de nieuwe trainer van FC Barcelona is. „Ik ben heel blij voor Ronald. Het is een droom van hem die uitkomt”, aldus het hoofd jeugdopleidingen van de Spaanse topclub.

„Ik vind het fantastisch voor hem én voor Barça”, vervolgt Kluivert, die een ’maar’ laat volgen. „Bij Oranje laat Koeman natuurlijk een enorm gat achter. Al ga ik ervan uit dat dit door de KNVB goed zal worden opgevuld.”

De voormalige topschutter van onder meer Ajax, AC Milan, FC Barcelona en het Nederlands elftal spreekt van een goede match. „Met zijn kwaliteiten denk ik dat Ronald bij Barça goed op zijn plaats zal zijn. Hij kent de club, de filosofie en weet wat er speelt. Ik vind zijn komst heel positief.”

Ook al omdat de nieuwe trainer volgens Kluivert waarschijnlijk wat meer krediet heeft dan zijn voorgangers. „Ronald is hier een legende. Iedereen kan zich de vrije trap tegen Sampdoria nog herinneren, waarmee hij het Barcelona van Johan Cruijff in 1992 op Wembley de Europa Cup I bezorgde.”

Telesport

Share article

Latest articles