Pelé weer uit ziekenhuis: Alles gaat goed met hem

De Braziliaanse voetballegende Pelé mag vandaag het ziekenhuis in São Paulo verlaten. Dat heeft één van zijn assistenten via persbureau Reuters bekendgemaakt.

De 74-jarige Pelé werd woensdag met maagklachten opgenomen. De voormalige topvoetballer zou eigenlijk een boek presenteren in zijn eigen museum, maar dat evenement werd enkele uren voor het begin afgelast.

‘Pelé heeft enkele medische onderzoeken ondergaan. Hij mag donderdag terug naar huis. Alles gaat goed met hem’, liet zijn hulp weten.

De legendarische Braziliaan, in eigen land ‘O Rei’ (De Koning) genoemd, is de topschutter aller tijden van de ‘Seleção’ met 77 doelpunten. Pelé leidde Brazilië in 1958, 1962 en 1970 naar de wereldtitel. Hij lag in 2012 al een tijdje in het ziekenhuis van São Paulo vanwege een heupoperatie.

ad.nl

Share article

Latest articles