Gerard Piqué heeft het niet zo op Real Madrid, zo liet de Spaanse verdediger van Barcelona nog maar eens blijken. Na afloop van de gewonnen Europese Supercup deed hij een opmerkelijke uitspraak.
Cristiano Ronaldo
Ook bij de huldiging na afloop van het vorige seizoen, toen Barcelona de landstitel, de Spaanse beker en de Champions League won, zette Piqué Real Madrid te kijk.
“Dank aan de staf, de fysio’s en mijn ploeggenoten”, riep Piqué toen hij de microfoon te pakken kreeg op het podium. “En aan Kevin Roldan, hij heeft dit allemaal in gang gezet.”
Roldan is de Colombiaanse zanger die optrad op het verjaardagsfeestje dat Cristiano Ronaldo vierde na de 4-0 nederlaag van zijn Real Madrid tegen stadsgenoot Atletico.
Dat feestje, waarop de Portugees behoorlijk uit zijn dak ging, viel bijzonder slecht bij de fans van de Koninklijke. Het verlies van Real was immers een enorme dreun in de jacht op de landstitel. Die ging dan ook naar Barcelona.
Telesport


