Pittige Copa-loting voor Real Madrid

Real Madrid won afgelopen seizoen de Copa del Rey, maar krijgt dit seizoen waarschijnlijk al snel een toptegenstander. Atlético Madrid en FC Barcelona zijn mogelijke hordes.

Real Madrid won afgelopen seizoen de beker van Spanje door aartsrivaal FC Barcelona in de finale met 2-1 te verslaan. In de halve finale rekende De Koninklijke met stadgenoot Atlético Madrid af (5-0 over twee duels).

Als Los Blancos dit seizoen opnieuw de Copa del Rey omhoog wil tillen, dan is de kans groot dat deze twee tegenstanders opnieuw verslagen moeten worden. Dit mogelijke scenario werd vrijdag bekend bij de loting van de vierde ronde.

Mogelijk Madrileense derby bij laatste 16

Real neemt het in de vierde ronde op tegen derdedivisionist Cornella, terwijl Atlético tegen L’Hospitalet speelt. Mochten beide Madrileense teams doorkomen, dan ontmoeten ze elkaar in de laatste zestien.

FC Barcelona speelt in de vierde ronde tegen Huesca en als deze tegenstander wordt verslagen en ook de opponent in de volgende ronde wordt aan de kant gezet, dan komen de Catalanen mogelijk uit tegen Atlético of Real. Een finale tussen twee van de drie topteams uit Spanje is dus bij voorbaat al uitgesloten.

Volledige loting vierde ronde:

Huesca v FC Barcelona
Real Valladolid v Elche
L’Hospitalet v Atlético Madrid
Cornella v Real Madrid
Cadiz v Villarreal
Real Oviedo v Real Sociedad
Real Betis v Almeria
Getafe v Eibar
Deportivo La Coruna v Malaga
Albacete v Levante
Las Palmas v Celta Vigo
Alcoyano v Athletic Bilbao
Rayo Vallecano v Valencia
Alaves v Espanyol
Granada v Cordoba
Sabadell v Sevilla

goal.com

Share article

Latest articles