Portugal heeft vanavond Argentinië verslagen in een oefeninterland in Manchester. Invaller Raphael Guerreiro maakte in de slotminuut het enige doelpunt (1-0).
Beide topaanvallers waren voor rust allebei een keer bijna succesvol. Met het oog op de overvolle agenda van Barcelona en Real Madrid kregen ze in de tweede helft rust.
Argentinië was de betere ploeg, maar kon het overwicht niet in treffers uitdrukken. Invaller Guerreiro had aan een kansje voldoende. Hij kopte in de 90e minuut raak op aangeven van Ricardo Quaresma.
De oefeninterland werd ontsierd door enkele harde overtredingen van beide ploegen. Messi en Ronaldo waren niet de enige bekende voetballers die voortijdig naar de kant mochten. De Argentijnen Angel di Maria, Gonzalo Higuain, Javier Pastore en Portugezen Pepe en Danny gingen eveneens voortijdig naar de kant.
ad.nl