Prijzen en memorabilia Schumacher vanaf volgend jaar tentoongesteld

Alle prijzen en memorabilia die Michael Schumacher tijdens zijn carriĆØre heeft verzameld worden tentoongesteld.

De permanente expositie verrijst volgend jaar op het terrein van een oude luchthaven, zei manager Sabine Kehm van de Duitse coureur donderdag op een persconferentie in Berlijn.

“Het is grote wens van de familie Schumacher dat alle fans de collectie van Michael kunnen zien”, verteldeĀ Kehm.

De zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 won tijdens zijn loopbaan honderden prijzen. De tentoonstelling is een eerbetoon aan de carriĆØre van de 47-jarige Duitser.

“En ook als blijk van dank voor iedereen die hem gesteund heeft, tijdens zijn carriĆØre en nu nog steeds”, aldus Kehm.

Schumacher viel eind december 2013 tijdens het skiƫn in de Alpen met zijn hoofd op een rots en liep daarbij hersenletsel op. Hij lag zes maanden in coma in het ziekenhuis.

De legendarische coureur vecht sindsdien voor herstel in zijn woning in Zwitserland. De familie brengt zelden informatie over zijn gezondheidstoestand naar buiten.

Door NU.nl

Share article

Latest articles