QN – Sportchannel vandaag 1 jaartje jong!

QN – Sport + Television viert vandaag het 1 – jarig bestaan van de sport channel; dit is natuurlijk een heuglijk feit voor alle leden van de QN – crew en een ieder die betrokken is geweest bij de totstandkoming van dit geheel. QN – Sports is natuurlijk ook de trouwe sponsoren dankbaar die het volste vertrouwen hebben geuit door de zaak te ondersteunen.

Het is voor de directeur van QN – Sports, Quaraisy Nagessersing, altijd een grote droom geweest Suriname te voorzien van een sportkanaal, dat zich niet enkel op 1 of 2 sporten richt, maar zich voortbeweegt in de trend van Olympische sporten; van voetbal tot turnen, maar ook de niet Olympische sporten worden belicht zoals Formule-1 en de Moto GP. De verwezenlijking van zijn droom heeft heel veel voorwerk gekend, maar tesamen met het dreamteam onder hem is het dan uiteindelijk gelukt. Het kanaal bestaat nu pas een jaar en in de toekomst kan het alleen maar beter en mooier worden.

De QN – Sportchannel 7.2HD zoals de naam voluit luidt, is elke zaterdag en zondag te zien op kanaal 7.2 van RTV; wekelijks kan de trouwe kijker ook naar de lokale produkties als QN – Studiosport, Top Buitenlands Voetbal en De Toekomst kijken.

Share article

Latest articles