Manchester United heeft de tweede plek in de Premier League steviger in handen gekregen.
In eigen huis rekende het elftal van José Mourinho af met Liverpool (2-1), waar Virgil van Dijk in de basis stond en Georginio Wijnaldum na rust inviel.
Dankzij Marcus Rashford stond United er na 24 minuten al riant voor op Old Trafford. De 20-jarige aanvaller kreeg twee kansen en benutte die koeltjes. In de veertiende minuut schoot Rashford kiezelhard raak na doorkoppen van Romelu Lukaku. Tien minuten mocht de Engelsman met wat gelukkig ook voor de tweede treffer zorgen.
In plaats het duel uit te spelen, kwam de thuisploeg toch nog in de problemen. Edwin van der Sar zag van de tribunes dat Eric Bailey met een eigen doelpunt de spanning terugbracht. Bij die treffer bleef het.

United heeft door de overwinning nu vijf punten meer dan Liverpool. De achterstand op Manchester City is enorm. De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft dertien punten meer en komt maandag nog in actie tegen Stoke City.
Bron : Telesport.nl


