Real Madrid heeft met Toni Kroos en James RodrĆguez al twee nieuwe spelers aangetrokken, maar voorzitter Florentino PĆ©rez sluit meer aankopen niet uit. Dat zegt hij tegen de Spaanse sportkrant AS.
De krant vroeg de preses of Real na de twee topaankopen nog meer versterkingen wil halen. Volgens PĆ©rez blijft ‘De Koninklijke’ tot het sluiten van de transfermarkt om zich heen kijken. ‘We willen altijd beter en sterker worden. Tot de laatste dag kun je spelers kopen en verkopen.’
Real Madrid trok deze zomer al ongeveer 110 miljoen euro uit voor de komst van RodrĆguez en Kroos, maar de supporters van de Champions League-winnaar kunnen mogelijk nog meer vuurwerk verwachten.
718 miljoen
De zakenman investeerde sinds zijn rentree als president van Real in 2009 al de lieve som van 718 miljoen aan nieuwe spelers. Hij sluit evenwel niet uit dat hij in de huidige transferperiode nog eens de portemonnee zal trekken: ‘Tot de laatste dag kan je wat doen, kopen en verkopen’, aldus PĆ©rez.
Keylor Navas lijkt in ieder geval nog naar Santiago BernabƩu te komen. De Costa Ricaanse doelman van Levante kost naar verluidt tien miljoen euro.
Het absolute record van Real ligt in het kalenderjaar 2009, toen men alleen al voor Klaas-Jan Huntelaar, Lassana Diarra, Xabi Alonso, KakĆ”, Karim Benzema en Cristiano Ronaldo 280 miljoen op tafel legde.
ad.nl


