De UEFA start een onderzoek naar Antonio RĂĽdiger, Kylian MbappĂ©, Dani Ceballos en VinĂcius JĂşnior. De Europese voetbalbond gaat beoordelen of de spelers van Real Madrid de disciplinaire regels hebben overtreden na het Champions League-duel met AtlĂ©tico Madrid.
Real versperde AtlĂ©tico eerder deze maand de weg naar de kwartfinale van de Champions League. In het Metropolitano vierden RĂĽdiger, MbappĂ©, Ceballos en VinĂcius dat op uitbundige wijze. Dat kan de spelers van De Koninklijke een straf opleveren. De UEFA bekijkt of er sprake was van onfatsoenlijk gedrag en komt over onbepaalde tijd met een uitspraak.
RĂĽdiger baarde opzien door voor de aanhang van AtlĂ©tico zijn hand naar zijn keel te brengen (zie hoofdbeeld), MbappĂ© maakte een gebaar bij zijn geslachtsdeel en VinĂcĂus lag de hele avond al overhoop met de supporters van de thuisploeg. Wat Ceballos heeft uitgespookt, was niet zichtbaar in de tv-uitzending. AtlĂ©tico diende een klacht in bij de UEFA en vindt mogelijk gehoor.
Flesje koppen
Overigens trokken ook de supporters van Los Colchoneros de aandacht naar zich toe. Jude Bellingham kopte bijvoorbeeld een flesje weg dat vanaf de tribune naar hem werd gegooid. Real krijgt de mogelijkheid om een verweerschrift in te dienen en mogelijke sancties te voorkomen.
Bron: VI.NL
Foto : @ VI


