RICO TEGEN BADR IN AMSTERDAM ARENA

Als het aan trainer Mike Passenier ligt, staat zijn pupil Badr Hari in 2018 weer tegenover Rico Verhoeven. 

En dan niet in het Duitse Oberhausen zoals een jaar geleden, toen Hari met een blessure moest opgeven, maar in de Amsterdam ArenA.

“Rico versus Badr in 2018? Ja, dat komt er denk ik wel aan”, aldus Mike Passenier in de podcast Vechtersbazen.

“Maar dan hoop ik wel dat het groots gebeurt. Dan praat ik gewoon over de ArenA. Dat Oberhausen is het niet. Dat was een mooie setting, een goede locatie, maar wat moeten we nou in Duitsland? We kunnen toch veel beter in Nederland vechten?”

Vorig jaar was een gevecht in Nederland niet mogelijk, aangezien Hari nog in de clinch lag met justitie. De 32-jarige Marokkaan heeft zijn straf inmiddels uitgezeten en is weer in training.

“Hopelijk kan het nu wel. De tijd is er ook rijp voor”, stelde Passenier, doelend op de toenemende populariteit van het kickboksen in Nederland.

Passenier stelt dat Hari voorlopig nog wel even doorgaat als kickbokser. “Hij doet minimaal nog wel twee gevechten. Waarschijnlijk vier ook nog wel. Hij gaat misschien wel door tot zijn 35e. En als hij maar één of twee partijen per jaar pakt, hoeft hij er tot zijn 40e nog maar acht of tien te doen.”

Voor kampioen Verhoeven (28) wacht zaterdag eerst een clash met de één jaar jongere Belg Jamal Ben Saddik, met als inzet de Glory-kampioensgordel voor zwaargewichten.

 

Bron : Telesport.nl

Share article

Latest articles