Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft in de rust van het gewonnen duel met Excelsior (2-1) een donderspeech gegeven aan zijn elftal. „Ik heb me groen en geel geërgerd”, stelde de trainer van Feyenoord over de eerste 45 minuten.

Van Persie keek met gemengde gevoelens terug. „Ik ben blij met de punten, maar niet blij met de uitvoering. Met name in de eerste helft. Die was echt slecht. Dat hebben de jongens gehoord. Ik doe dat niet vaak, een donderspeech geven”, aldus Van Persie na afloop in De Kuip.
„Het zou niet moeten mogen. Het is zonde, maar ik vind het wel weer goed dat ze het in de tweede helft wisten op te pakken. Maar ik wil het vanaf minuut 1 zien.”
Bart Nieuwkoop en In-beom Hwang geblesseerd
Van Persie zag In-beom Hwang en Bart Nieuwkoop uitvallen. „Dat ziet er niet goed uit”, zei Van Persie over de blessures. Hij moet verdediger Mats Deijl sowieso door een schorsing missen volgende week in de klassieker in De Kuip tegen Ajax.
De trainer van Feyenoord maakt zich zorgen over de vele blessures bij zijn spelers. „Het is bijna iedere week raak. Daar kijken we heel kritisch naar, want we willen dit oplossen”, zei Van Persie. Volgens hem staan de verschillende blessures niet op zich. „De ene blessure is vaak het gevolg van iets anders. Het is een soort domino-effect.”
Deijl stelde dat het stormde in de rust. „Er was heel wat geschreeuw van iedereen”, zei de rechtsback van Feyenoord. „En daarna ging de trainer flink tekeer.”
Mats Deijl: ’Zo ziet Excelsior er zelfs goed uit’
Deijl keek terug op een wisselvallige wedstrijd van Feyenoord. „Enerzijds ben ik opgelucht dat je hem wint. Maar zeker de eerste helft was ondermaats. Er was weinig energie. Dan ziet zelfs Excelsior er goed uit”, stelde de rechtsback van Feyenoord na afloop. „Na rust ging het beter. Dat je hem dan toch wint, zorgt voor opluchting.”

Volgens Deijl was het terecht dat de supporters zich voor rust roerden. „Ik schaamde me ook kapot voor ons spel”, aldus de Feyenoorder. Deijl kreeg een kwartier voor tijd geel en is dus geschorst voor de klassieker tegen Ajax. „Ik wist gelijk dat ik geschorst was. Het is niet anders”, zei Deijl.
Bron: Telegraaf.nl


