James Harden heeft Houston Rockets in de NBA met dertig punten naar de winst op Brooklyn Nets geleid: 113-99. Voor de Rockets was het de vierde overwinning op rij, de Nets leden hun zesde achtereenvolgende nederlaag.
Waar Harden zich in positieve zin liet zien, stonden Dwight Howard (Rockets) en Kevin Garnett (Nets) op minder fraaie wijze in de schijnwerpers. Howard deelde in het eerste kwart een duw uit, Garnett antwoordde met een kopstoot. Howard werd met een technische fout mild gestraft, maar Garnett kon direct inrukken.
Center Howard hield zich de rest van de wedstrijd koest. Hij maakte acht punten, pakte vijf rebounds, maar werd weinig in het spel betrokken. De Rockets blonken juist buiten de cirkel uit met zestien rake driepunters.
Bekijk de samenvatting van Brooklyn Nets – Houston Rockets.
Jennings uitblinker
Het laaggeklasseerde Detroit Pistons versloeg Toronto Raptors, de nummer twee van de Eastern Conference, met 114-111. Brandon Jennings was uitblinker bij de Pistons met 34 punten en 10 assists.
Uitslagen NBA 12 januari
Boston Celtics | New Orleans Pelicans | 108 – 100 |
Brooklyn Nets | Houston Rockets | 99 – 113 |
Toronto Raptors | Detroit Pistons | 111 – 114 |
Chicago Bulls | Orlando Magic | 114 – 121 |
nos.nl