Cristiano Ronaldo, de aanvoerder van de Portugese nationale elf, hoopt dat zijn land op het komende WK in Braziliƫ de steun van het gastland krijgt.

‘Ik hoop op veel steun van de Brazilianen’, aldus de vedette van Real Madrid tegen de Braziliaanse zender SporTV News. ‘Het is een land waar dezelfde taal als de onze gesproken wordt, dat geeft een speciaal gevoel’, aldus CR7, die hoopt op een WK-finale tegen datzelfde BraziliĆ«.
De Portugezen zitten op het WK in groep G en spelen tegen Duitsland (16 juni), de Verenigde Staten (22 juni) en Ghana (26 juni). Bij kwalificatie voor de achtste finales wacht daarin de nummer ƩƩn of twee uit groep H, de poule van Belfgiƫ, Rusland, Zuid-Korea en Algerije.
‘We zijn geen favoriet, maar zullen er uiteraard wel het beste van proberen te maken’, aldus Ronaldo. ‘We weten dat we in een moeilijke groep zitten, wat mij betreft zelfs de allerzwaarste van het WK, maar we bekijken het stap voor stap.’
ad.nl


