Ronaldo voedt geruchten over vertrek

De opmerkelijke uitspraken van Cristiano Ronaldo én zijn bijzonder hartelijke ontmoeting met Laurent Blanc laten de geruchten over een vertrek van de Portugees bij Real Madrid weer oplaaien.

“Real Madrid op een dag verlaten?”, herhaalde Ronaldo de vraag die hij eerder deze week kreeg in een gesprek met het Duitse tijdschriftKicker. “Waarom niet? Ik speel nu voor Real, maar je weet nooit. Wat zal er morgen gebeuren? Niemand weet dat.”

Rafael Benitez

Die uitspraak past in de verhalen over onvrede bij de doelpuntenmachine van Real over zijn rol bij de Spaanse topclub. Onder trainer Rafael Benitez is Ronaldo niet langer meer zeker van zijn favoriete plek links in de aanval. De oefenmeester, en het bestuur van de club, willen een belangrijkere rol voor recordaankoop Gareth Bale en daar moet zelfs de Portugees voor wijken.

Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain is één van de weinige clubs die een transfersom en het megasalaris van Ronaldo zou kunnen betalen en dinsdagavond was de Franse club tegenstander van Real in de Champions League. Na afloop van het met 1-0 gewonnen duel nam de 123-voudig international uitgebreid de tijd om PSG-coach Blanc te groeten (zie foto).

 Florentino Perez

Real-voorzitter Florentino Perez was niet blij met het interview van Ronaldo, zo liet hij duidelijk blijken. “We moeten eens praten”, vertelde Perez zijn sterspeler voor het oog van de camera, terwijl hij hem een tikje in het gezicht gaf. “Waarom heb je dat gezegd?”

“Wat bedoel je?”, hield Ronaldo zich van de domme. “Ik heb het niet zo gezegd.”

Machtsspelletje

Of het één en ander onderdeel is van een machtsspelletje tussen Ronaldo, Benitez en Real, of dat de Portugees echt plannen heeft om te vertrekken uit Spanje, zal de komende maanden duidelijk moeten worden.

Telesport

Share article

Latest articles