Roxey Fer baalt van nederlaag

Een zeer teleurgestelde Roxey Fer kan er maar weinig van begrijpen dat Robinhood gisteren met lege handen richting huis keerde. In een gesprek geeft de korte behendige spits aan dat Robinhood zeer dominant was en een van haar betere wedstrijden heeft gespeeld. Daarop aansluitend belooft hij dat Robinhood het zondag goed maakt tegen sv Dakota.
Waar het mis ging naar zijn mening, was al in het begin toen de 0 – 1 viel; de draad werd wel goed opgepakt, maar het probleem lag veelvuldig in de eindpass.

Ten slotte zegt Fer dat als de roodgroene formatie voetballend gezien zo een goede partij kan neerzetten tegen de titelverdediger van het toernooi, er tegen sv Dakota een feest van gemaakt moet worden.

Share article

Latest articles