Naar de halve finale tegen Weymouth Wales toe gaf hij al aan misschien een doelpunt te scoren; in de blessuretijd van deze wedstrijd kwam de droom van de 17-jarige aanvaller uit en wat voor een doelpunt was het wel niet.
In gesprek met QN-Sports geeft hij aan dit een geweldige ervaring te vinden. Kort hiervoor kwam Cairo tot 2 keer toe heel dichtbij een doelpunt. Cairo maakte vanuit links een prachtige actie waarbij hij zijn tegenstander 2 keer op het verkeerde been zette, maar haalde uiteindelijk met zijn zwakke been uit;” In de eertse instantie toen ik met rechts kon uithalen, had ik het gevoel dat mijn inzet verdedigd zou worden”. De 2de kans was een een pass van Rijssel voorlangs het doel waarbij hij net te laat de sliding inzette.
Op de vraag wat in de finale van hem verwacht kan worden als hij ook daadwerkelijk invalt, zegt hij lachend dat hij het niet van tevoren kan zeggen;” Maar misschien maak ik er dit keer wel twee”.
Morgen (15 april) speelt Robinhood de finale tegen Franciscain; de wedstrijd gaat om 20.00 uur van start (21.00 uur Suriaamse tijd)


