Er zijn geen spelers van FC Barcelona aanwezig op de persconferentie voor het Champions League-treffen dinsdagavond met Benfica. Reden is het plotselinge overlijden van teamarts Carles Miñarro Garcia.

Dat heeft gevolgen gehad voor de voorbereidingen van Barcelona op de wedstrijd tegen de Portugezen. De trainingen zijn zo opgezet dat de spelers extra tijd krijgen om het nieuws te verwerken.
Volgens de Spaanse sportkrantĀ Mundo DeportivoĀ heeft de UEFA een verzoek van Barcelona ingewilligd om spelers vrij te stellen van de traditionele persconferentie een dag voor het Europese treffen. Na een laatste trainingssessie achter gesloten deuren zal alleen trainer Hansi Flick met de media spreken.
Minuut stilte en rouwbanden na overlijden clubarts FC Barcelona
De spelers van FC Barcelona zullen dinsdagavond zwarte rouwbanden dragen en er zal voor de aftrap een minuut stilte in acht worden genomen. De ploeg van Frenkie de Jong verdedigt voor eigen publiek in de achtste finales van de Champions League een voorsprong van 1-0 tegen Benfica.
Bron: TelesportĀ


