Stadion Davis Cup is koud en stinkt als koeienstal

In de voorbereiding op de finale van de Davis Cup tussen Frankrijk en Zwitserland gaat het over van alles, behalve tennis. De afgelopen dagen werd er volop gesproken over de ruzie tussen de Zwitserse kopstukken Federer en Wawrinka. Vandaag zorgt het stadion in Lille voor opschudding.

De finale van de Davis Cup wordt dit weekend in het multifunctionele stadion Pierre Mauroy gespeeld. De thuishaven van voetbalclub OSC Lille heeft als unieke kenmerk dat de helft van het voetbalveld omhoog gelift kan worden en op de andere speelhelft kan worden geschoven.Volgens de Zwitserse krant Blick kleven er nadelen aan deze techniek. ,,Twee dagen voor het begin van de finale stinkt het in het stadion als een koeienstal”, schrijft het dagblad. Die geur wordt verspreid door de onderkant van de opgelifte speelhelft.

Bovendien is de temperatuur in de tijdelijke tennisarena erg laag. Vrijdag zal het vermoedelijk 10 graden Celsius zijn. De organisatie is van plan om aan de toeschouwers 27.000 dekens uit te delen. Ook worden er ter elfder ure 16 hittekachels geïnstalleerd.

ad.nl

Share article

Latest articles