Steven Bergwijn back-up voor FC Bayern München Duitsers willen Zaragoza eerder naar München halen

tromoto nv

AMSTERDAM – FC Bayern München heeft inderdaad contact opgenomen met het management van Steven Bergwijn. ,,Dat kan ik niet ontkennen”, zegt Nathan van Kooperen van Muy Manero na eerdere berichtgeving van ESPN. Op dit moment lijkt de kans echter klein dat de Ajax-aanvaller vlak voor het sluiten van de transfermarkt daadwerkelijk naar München verkast.

Hoewel Van Kooperen verder niets over het onderhoud wil zeggen, is duidelijk dat Bergwijn voor de Duitse topclub als back-up geldt. Bayern bereikte in december al een akkoord met Bryan Zaragagoza (22) én Granada over de transfer voor komende zomer van de buitenspeler. Door de zware blessure die Kingsley Coman onlangs opliep, willen de Duitsers de Spanjaard, die onlangs zijn debuut voor de nationale ploeg maakte, nu al halen. Granada wil dan echter een extra bedrag bovenop de circa vijftien miljoen euro die het al ontvangt.

Dat is Bayern München, dat in ’alternatief’ Bergwijn een ervaren kracht ziet die er direct kan staan, nu te gortig. Los van de vraag of Bergwijn Ajax zo kort voor het verstrijken van de transferdeadline wil verlaten, is het onaannemelijk dat de Amsterdammers instemmen met het vertrek van hun aanvoerder. Daarnaast werd eerder al bekend dat Ajax – mocht Bergwijn vertrekken – minimaal de aankoopsom terug wil. De Amsterdammers namen hem in de zomer van 2022 voor 31,25 miljoen euro over van Tottenham Hotspur. Tussen de clubs is er (nog) geen contact.

Bron: https://www.telegraaf.nl/sport/1081846968/steven-bergwijn-back-up-voor-fc-bayern-munchen

Share article

Latest articles