Pascal Struijk was zondagmiddag de gevierde man bijĀ Leeds United na zijn goalĀ tegen Brighton & Hove Albion. De verdediger kwam kort voor tijd binnen de lijnen en kopte Leeds naar een belangrijk puntĀ in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League.
Struijk werd voor zeven minuten voor tijd ingebracht op Elland Road en maakte in de blessuretijd de zwaarbevochten gelijkmaker voor Leeds. De formatie van manager Jesse March staat na het gelijkspel zeventiende en ƩƩn punt boven de degradatiestreep. Nummer achttien Burnley heeft nog wel een duel tegoed.
‘Dit was voor mij de belangrijkste goal in mijn carriĆØre. Ik ben heel gelukkig dat we nog een punt hebben kunnen pakken. In deze fase is elk punt cruciaal. Het gevoel dat los kwam na mijn doelpunt was niet te beschrijven’, aldus Struijk op de clubsite van Leeds.
Voor Leeds resteert alleen nog de uitwedstrijd tegen Brentford. Concurrent Burnley speelt nog uit tegen Aston Villa (donderdag) en thuis tegen Newcastle United. ‘We moeten ons focussen op ons eigen duel. Wij moeten nog ƩƩn finale spelen. We hebben nog altijd het geloof dat we het kunnen redden. Nog ƩƩn keer alles geven.’
vi.nl





