Het ‘supergevecht’ tussen de Filipijnse bokslegende Manny Pacquiao en de Brit Amir Khan, op 23 april in de Verenigde Arabische Emiraten, gaat niet door. Dat heeft bokspromotor Bob Arum verklaard in de Amerikaanse media.
Pacquiao en Khan kondigden eind februari het ‘supergevecht’ aan, na een enquête op Twitter. Khan kwam daarin met afstand als populairste volgende tegenstander van Pacquiao naar voren.
,,Er is geen deal. Er komt een ander gevecht. Khan zal niet Manny’s volgende tegenstander zijn”, aldus Arum vandaag tegen ESPN.
Pacquiao veroverde wereldtitels in zes gewichtsklassen. De 38-jarige Filipijn won vorig jaar november de WBO-wereldtitel in het weltergewicht door Jessie Vargas te verslaan. Eerder dat jaar was hij nog gestopt ten gunste van zijn politieke carrière. In mei 2015 verloor Pacquiao van de Amerikaan Floyd Mayweather in het ‘duurste’ boksgevecht ooit.
Het laatste gevecht van Khan was in mei 2016, toen de Mexicaan Canelo Alvarez hem knock-out sloeg.
Bron: ad.nl