Door Shravan Dielbandhoesing (online redacteur)
In de Panamese hoofdstad Panama-Stad is de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Panama en Suriname in een 1-1 gelijkspel geĂ«indigd. Richonell Margaret bracht Suriname op voorsprong. De gelijkmaker viel pas in blessuretijd.Â
Na 21 minuten spelen werd een aanval opgezet door Sheraldo Becker,die de bal inleverde bij Tjaronn Chery. Hij bediende Margaret op maat. De aanvaller bleef voor doelman Orlando Mosquera koel en schoot binnen: 0-1.
In de zesde minuut van de blessuretijd gebeurde het toch waar heel Suriname bang voor was. De verdiende gelijkmaker viel alsnog. Ismael Diaz maakte de 1-1. Daar bleef het bij.
Guatemala heeft een belangrijke overwinning geboekt in en tegen El Salvador: 0-1. Óscar Santis maakte het enige doelpunt.
In Groep A valt de beslissing in november in de derde ronde van het WK-kwalificatietoernooi. El Salvador komt donderdag 13 november op bezoek in het Dr. Ir. Essed Stadion. Op 18 november speelt Suriname de uitwedstrijd tegen Guatemala.
De groepswinnaar plaatst zich rechtstreeks voor het WK-voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Twee van de drie nummers 2 in de groepen krijgen een een herkansing in de intercontinentale play-offs.