SVB Eersteklasse uitslagen en standenlijst

Het afgelopen weekeinde werd de eerste klasse competitie voortgezet.

De uitslagen:

Deva Boys                           – Botopasie         0 – 2       1 – 2

Alfredo Fonkel scoorde voor Deva Boys , Glerby Eduards en Dennis Doekoe voor Botopasie.

ACoconut                            – Randjiet Boys  0 – 1       1 – 1

Delano Vrede scoorde voor ACoconut , Otniel Dorwart voor Randjiet Boys.

Caravan                                – Boma Star         1 – 1       2 – 2

Inaldo Pansa en Evani Esperance scoorden voor Caravan , Rendwig Kinsaini en Alfredo Finkie voor Boma Star.

West United                      – KD                        0 – 0       0 – 1

Clairens Laurens scoorde voor KD.

Tammenga                         – Voorwaarts      0 – 3       1 – 7

Miquel Fer scoorde voor Tammenga , Jual Pengel 3x , Virgil van der Kamp 2x en Viola Bodji 2x scoorden voor Voorwaarts.

Papatam                              – Inter Rica          0 – 1       1 – 2

Jerome Anakaba scoorde voor Papatam , Anthony Douglas 2x voor Inter Rica.

De stand:

Nr Vereniging Gesp Gew Gel Verl Pnt V T
01 Boma Star 20 14 4 2 46 58 27
02 Botopasie 20 14 1 5 43 56 36
03 ACoconut 20 13 3 4 42 51 24
04 Voorwaarts 20 12 2 6 38 40 31
05 Caravan 20 10 4 6 34 45 24
06 Deva Boys 20 10 4 6 34 41 32
07 West United 20 7 1 12 22 35 40
08 KD 20 6 2 12 20 26 46
09 Inter Rica 20 4 6 10 18 20 25
10 Papatam 20 4 5 11 17 43 57
11 Randjiet Boys 20 4 5 11 17 26 49
12 Tammenga 20 3 1 16 10 31 81

Tammenga gedegradeerd naar de lidbond van herkomst.                                                                                           

De Topscorers:

Naam   Vereniging Dlp Naam   Vereniging Dlp
Garvin Grant West United 14 Jelany Djemesi Boma Star 16
Regillio Abiting Boma Star 13 Dennis Doekoe Botopasie 14
Virgill vd Kamp Voorwaarts 13 Evani Esperance Caravan 11
           

Op zondag 11 mei 2014 wordt de eerste klasse competitie voortgezet met de 21e speelronde:

Team A Team B Datum Lokatie Tijd
Inter Rica Botopasie Zo.11 mei Moengo st. 16.30u
Boma Star Deva Boys Zo.11 mei Boma Star 16.30u
Voorwaarts ACoconut Zo.11 mei Voorwaarts 16.30u
Caravan Papatam Zo.11 mei E.Blackman 16.30u
Randjiet Boys West United Zo.11mei Dr.Ir.F.Essed 16.30u
KD Tammenga Zo.11 mei Ramkhelawan SC 16.30u

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter