Erik ten Hag gelooft ondanks de spectaculaire ontsnapping van PSV bij AZ nog in een kampioenschap voor Ajax. De coach wil niets weten van een mentale klap voor zijn ploeg.
PSV leek zaterdag in Alkmaar op puntenverlies af te stevenen, maar trok toch nog aan het langste eind (2-3). Daardoor kan de koploper volgende week tegen Ajax het kampioenschap veiligstellen. Voor Ajax lijkt de tweede plaats het hoogst haalbare. “Het was wel een bizarre ontknoping, ja”, erkende Ten Hag in gesprek met FOX Sports. “Het was reclame voor de Eredivisie, maar ik had liever een andere uitslag gezien.”
Van een gelopen titelrace wil Ten Hag niet spreken. “Het wordt steeds moeilijker natuurlijk, maar onze kansen zijn nog niet verkeken. Het is geen dreun. Zolang het mogelijk is, moeten we ervoor blijven gaan. Ik heb al wekenlang gezegd: als wij met zeven punten achterstand naar Eindhoven gaan, hebben we nog een kans. Zij krijgen daarna ook nog lastige wedstrijden.”
Ten Hag erkent dat Ajax ook naar de tweede plek moet kijken. “Wij gaan voor het allerhoogste, voor het kampioenschap. Maar de tweede plaats is ook belangrijk.”
Telesport


