De tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond heeft trainer Diego Simeone van Atlético Madrid voor drie wedstrijden geschorst.
De 47-jarige Argentijn werd deze week tijdens de verloren return in de kwartfinales van het Spaanse bekertoernooi tegen Sevilla (3-1) naar de tribune gestuurd door de scheidsrechter. Simeone gaf de leidsman een cynisch bedoeld applausje toen hij in de slotfase moest vertrekken.
De tuchtcommissie kon dat gebaar niet waarderen en besloot, naast de reguliere schorsing van één wedstrijd, er nog twee duels bovenop te doen. De schorsing geldt alleen voor het Spaanse bekertoernooi. Dat betekent dat Simeone in La Liga wel gewoon op de bank mag zitten bij Atlético.
De Madrileense ploeg werd over twee duels met 5-2 verslagen door Sevilla. De schorsing van Simeone gaat dus pas in het volgende bekerseizoen in.
Bron : Telesport.nl


