U-20 Natio naar Trinidad & Tobago

De nationale U-20 selectie vertrekt op woensdag 10 september naar Trinidad voor deelname aan de U-20 WK Kwalificatie finaleronde van de CFU.

Acht landen verdeeld in2 poules van 4 zullen strijden voor 3 plaatsen in de Concacaf eindronde.

De poule indeling:

Poule A Poule B
Curacao Haiti
Cuba Dominicaanse Republiek
Trinidad & Tobago St.Kitts & Nevis
Suriname Aruba

De wedstrijden van poule A worden in het Alto Boldon stadion gespeeld , en de wedstrijden in poule B in het Hasely Crawford stadion.

Het wedstrijdschema van poule A

12 september Curacao Cuba 16.00u
  Trinidad& Tobago Suriname 18.15u
14 september Cuba Suriname 17.00u
  Trinidad& Tobago Curacao 17.15u
16 september Suriname Curacao 17.00u
  Trinidad & Tobago Cuba 19.15u

De nummers 1 en 2 van elke poule plaatsen zich voor de finale ronde.

Het schema

19 september Nr.2 poule A Nr.2 poule B 17.00u ( om de 3e plaats
  Nr.1 poule A Nr.1 poule B 19.30u (finale)

De wedstrijden van de finaleronde worden in het Hasely Crawford stadion gespeeld.

De arbiters Jonannes Dolaini , en Ramon Louisville zijn door de CFU aangesteld als arbiter en assistent arbiter.

Hedwig Vinkwolk is aangesteld als referee assesor.

De selectie van Suriname bestaat uit de volgende personen:

De spelers:

Naam Positie Club
Conswello Gregor Aanvaller Leo Victor
Selassie Zandveld Verdediger Leo Victor
Roxy Fer Middenvelder Robinhood
Percy de Baas Verdediger Leo Victor
Joel Khoen Khoen Middenvelder Transvaal
Chaquil Wilsterman Doelverdediger Voorwaarts
Chagamire Boldewijn Verdediger Leo Victor
Giovanni Asoman Middenvelder Leo Victor
Lorenzo Donner Verdediger Robinhood
Sorencio Juliaans Aanvaller Transvaal
Sercinio Coupain Doelverdediger Robinhood
Jean P.Nijda Verdediger Transvaal
Saverio Adenie Verdediger Robinhood
Ricardo Faerber Aanvaller Bintang Lair (Meerzorg)
Rejerdo Naana Aanvaller Leo Victor
Urvin Slagveer Middenvelder The R.Brothers (Coronie)
Jonathan Sastra Middenvelder Flora (NGVB)
Ivan Grando Verdediger Voorwaarts

De Officials:

Naam Functie
Arnold Bilkerdijk Delegatie leider
Ronald Kolf Technisch Direkteur
Ricardo Peneux Team Manager
Werner Blackson Hoofdtrainer
Regillio Kolf Ass.Trainer
Raymond Liefden Materiaalman
Antonius Nagelbloem Verzorger

Een overzicht van de gespeelde wedstrijden tegen de tegenstanders van Suriname op U-20 niveau

Trinidad&Tobago:

Datum      
20 sept.1976 Trinidad Suriname 4 ‚Äď 1
01 dec.1992 Trinidad Suriname 4 ‚Äď 0
21 juli 2002 Suriname Trinidad 0 ‚Äď 4
10 dec.2010 Suriname Trinidad 1 ‚Äď 2
20 dec.2010 Trinidad Suriname 2 ‚Äď 1
10 aug.2012 Suriname Trinidad 3 ‚Äď 0

Curacao

Datum `    
17 juli 2002 Suriname Curacao 2 ‚Äď 1
10 aug.2006 Suriname Curacao 1 ‚Äď 2
19 jan.2011 Suriname Curacao 2 – 1

Cuba

Datum `    
17 aug.1986 Suriname Cuba 1 ‚Äď 2
10 jan.2001 Suriname Cuba 1 ‚Äď 3
06 nov.2012 Suriname Cuba 1 – 2

Share article

Latest articles