In opdracht van Louis van Gaal is Manchester United weer aan het verbouwen geslagen. Om pottenkijkers buiten te houden wordt een hek om het trainingsveld van de topclub gebouwd, zo weten Engelse media te melden. Zo kan Van Gaal zijn tactiek geheim houden.
Direct na zijn aanstelling in de zomer van 2014 liet Van Gaal al extra bomen planten op het trainingscomplex om zo zijn spelers, letterlijk, uit de wind te houden. Ook zijn er op aandringen van de manager grote lampen geïnstalleerd zodat er in de avonduren getraind kan worden.
Het is momenteel erg rustig op het trainingscomplex van United, omdat talloze spelers zijn uitgevlogen om met hun nationals teams de nodige duels te spelen. Onder hen Mempis Depay en Daley Blind die met Oranje strijden om hun laatste kans op deelname aan het EK van volgend jaar.
Telesport


