Vedette vindt het mooi geweest bij nationale ploeg Zlatan: ‘Ik stop na het EK’

Goed nieuws voor het Nederlands elftal. Zlatan Ibrahimovic stopt er na dit EK mee bij de Zweedse nationale ploeg. Oranje en de Zweden treffen elkaar in de kwalificatie voor het WK 2018 in Rusland.

“Mijn laatste wedstrijd op het EK zal mijn laatste wedstrijd voor Zweden zijn”, aldus Ibrahimovic, die zich met zijn land opmaakt voor het duel met BelgiĂ«, waarin de ScandinaviĂ«rs moeten winnen om de achtste finales te bereiken. “Ik hoop daarom dat we door gaan.”

Topscorer aller tijden

Het gemis van Ibrahimovic zal Zweden zwaar vallen. De oud-Ajacied is topscorer aller tijden van zijn land met 62 goals in 115 interlands en speelde een cruciale rol in de kwalificatie voor het EK in Frankrijk.

Alles draait bij de ploeg van bondscoach Erik Hamren om de 34-jarige spits, die op 31 januari 2001 debuteerde in een oefenduel met de Faroer Eilanden.

Door :  Telegraaf.nl

Share article

Latest articles