Verstappen tiende in Singapore

De Russische coureur Daniil Kviat heeft op de eerste trainingsdag voor de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 de dominante Mercedessen verslagen. Kviat klokte vrijdag in zijn Red Bull de beste tijd tijdens de tweede vrije training: 1.46,142. Max Verstappen zette met 1.47,427 de tiende tijd neer.

De bijna achttienjarige Nederlander was aanzienlijk sneller dan zijn Spaanse teamgenoot Carlos Sainz, die vijftiende werd (1.48,012).

In de eerste vrije training was het beeld nog vertrouwd, met de Mercedes-coureurs Nico Rosberg en Lewis Hamilton aan kop. Enkele uren later moesten de nummers ƩƩn (Hamilton) en twee (Rosberg) van de WK-stand in het donker op het smalle stratencircuit van Singapore echter heel wat anderen voor zich dulden. Hamilton werd vierde achter Kviat, Kimi RƤikkƶnen (Ferrari) en Daniel Ricciardo (Red Bull), Rosberg kwam niet verder dan de zevende plek.

Telesport

Share article

Latest articles